Hizmetlerimiz

Moto Kurye
Yedpa Moto kurye hizmeti İstanbul'da bir noktadan diğer bir noktaya ulaştırılması gereken gönderilerinizi motorize ekiplerce en kısa sürede ulaştırılmasıdır.

Ekspres Kurye
Ekspres Kurye hizmetinde Yedpa Moto kuryelerimiz gönderilerinizi en kısa sürede masanızdan alıp hiçbir adrese uğramaksızın sizin belirttiğiniz adrese özel olarak gidilerek gönderi teslimatı gerçekleşir.

Acil Kurye
Acil kurye hizmeti ekspres kurye gibi yine sadece sizin acil gönderiniz için hizmet edecektir. Sizin gönderiniz yerine ulaşmadan ikinci bir iş yapılmaz.

Gece Kurye
Gece Kurye olarak siz müşterilerimizin memnuniyeti ve işlerinin aksamaması için gece gündüz yedi gün 24 saat kurye taşıma hizmeti vermekteyiz.

Arabalı Kurye
Arabalı kurye hizmeti motorlu kuryelerin taşıyamayacağı büyüklük ve ebattaki gönderiler içindir. Büyük boy koli veya ağır gönderilerin taşınmasında tercih edilen gönderim türüdür.

Yaya Kurye
Yaya Kurye, Kredi ve banka kartları, hesap ekstreleri, broşür, katalog, dergi, süreli yayınlar, toplantı ve kutlama davetiyeleri gibi gönderilerin birbirine yakın noktalar arasında teslim edildiği en ekonomik kurye hizmetidir.

Hizmetlerimiz

Sosyal Ağlar

Facebook Twitter Google+ Sitemap

İletişim Bilgileri

Sayfa Başı